loading
TECNO PRO TITAN PHOTOCHROMIC

TECNO PRO TITAN PHOTOCHROMIC

Ďakujeme Už ste hlasovali
Lyžiarska prilba pre dospelých s integrovanými okuliarmi vo forme sklápacieho visoru
Bollé BACKLINE VISOR PREMIUM BLUE lyžiarska prilba

Lyžiarska prilba pre dospelých Bollé BACKLINE VISOR PREMIUM BLUE lyžiarska prilba, pohodlná a odolná prilba s visorom, ergonomické krytie uší, uzatvárateľný systém odvetrania, jednoduché nastavenie veľkosti pomocou kolieska, dva štíty v balení s filtrami S1 a S2, váha 650g.

232,70 €
TECNO PRO Titan Jr. tyrkysová/ružová

Dětská helma TECNO PRO Titan Jr

80,00 €
TECNO PRO Titan Jr.

Dětská helma TECNO PRO Titan Jr

80,00 €
Bollé B-LIEVE SOFT PURPLE detská lyžiarska prilba

Detská lyžiarska prilba Bollé B-LIEVE SOFT PURPLE, škrupina prilby je vyrobená z pevného ABS termoplastu, ktorý má veľmi dobré absorbčné vlastnosti. Prilba má mäkke, ľahko vyberateľné polstrované vnútro, ventilačné otvory, odnímateľné ušnice, otočné koliesko na nastavenie veľkosti v rozmedzí 53 – 58 cm. Popruh v zadnej časti na prichytenie lyžiarskych okuliarov.

75,80 €
TECNO PRO Pulse Pro, lyžiarska prilba čierna

Ľahká, s aktívnym odvetrávaním, odpojiteľné klapky na uši

50,00 €
Lyžiarska prilba Uvex JIMM BLUE

Lyžiarska prilba Uvex JIMM BLUE je vyrobená technológiou INMOLD. Má zateplené, vyberateľné vnútro aj chrániče uší. V prednej aj v zadnej časti prilby sú vetracie otvory, ktoré zabezpečujú odvetranie a dobrú termoreguláciu. Veľkosť prilby sa dá nastaviť pomocou otočného kolieska v rozsahu 59 – 62 cm.

107,40 €
Lyžiarska prilba Alpina GRAP fialovo-žltá matná

Jedna z najlepších lyžiarskych prilieb ALPINA je model GRAP. Lyžiarska prilba GRAP je oceňovaná za výborný pomer vysokej kvality a priaznivej ceny. Prilba GRAP je vhodná na lyžovanie aj na snowboard,

88,20 €
Lyžiarska prilba pre dospelých s integrovanými okuliarmi vo forme sklápacieho visoru. Ideálne aj na dioptrické okuliare. Fotochromatické sklo sa optimálne prispôsobí svetelným podmienkam (filter S2-S3). Ľahká a pevná ABS konštrukcia. Aktívne nastaviteľné odvetrávanie. 100% ochrana proti UV.
Farba biela
Kontakt
+421 948 250 706
info@sportovyraj.sk
Doručenie zadarmo
nad 80,00 €