loading
Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
McK KINETIC 20 RED skladací batoh

Skladací batoh McK KINETIC 20 je ultra ľahký batoh pre pešiu turistiku. 20-litrový batoh váži len 350 gramov a je vybavený fixáciou trekking pole, bedrovým pásom s vreckom a hornými vreckami. Vo vnútri hlavnej komory je môžné pripojiť voliteľný hydratačný systém. Funkcia H2O je navrhnutá tak, aby bola zaručená kompatibilita so všetkými modernými systémami hydratácie. Jednoducho zbaliteľný do malého vrecka.

37,70 €
McK RIDE 18 FEEL BLUE turistický batoh

Turistický trekingový batoh McK RIDE 18 FEEL BLUE. Je 18 l batoh určený pre celoročné použitie. Možno ho použiť, ako batoh na cyklistiku, turistiku, skitouring. Vďaka svojej veľkosti je ideálny na jednodňové výlety. Batoh obsahuje na prednej strane úchyty pre upevnenie turistických paličiek a lyží. Batoh obsahuje bedrový popruh s dvoma vreckami na zips a prsný popruh. Prsný popruh je nastaviteľný pre lepšie usadenie batohu na tele. Batoh obsahuje vrecko na upevnenie hydrovaku, ktorý ale nieje súčasťou batohu. Chrbtový systém FEEL umožnuje pohodlné nosenie s dobrým odvetraním v oblasti chrbta.

47,30 €
Taška na riadidlá Hello Kitty

Taška na riadidlá s motívom Hello Kitty a praktickým upevnením remeňov

12,20 €
CYTEC Dayride, Cyklistický batoh

Cyklistický batoh s pitným vakom s objemom 1,5 litra, nastaviteľný bedrový a hrudný popruh, polstrovaný chrbát, systém pre uchytenie helmy, reflexné prvky, materiál 300D ripstop / 600D polyester / 180D nylon

37,20 €
McK CRXSS 7 II BLUE 7l univerzálny batoh

Univerzálny batoh McK CRXSS 7 II GREEN 7l batoh ako na cyklistiku, tak na turistiku. Systém na upnutie prilby, bočné vrecko, prispôsobený pre pitné systémy, reflexné prvky, dobre odvetraný chrbát.

37,50 €
Zobraziť kategórie
Cena
12,20 €
-
47,30 €
Značky
Kontakt
+421 948 250 706
info@sportovyraj.sk
Doručenie zadarmo
nad 80,00 €