loading
Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Bollé Juliet, dámska lyžiarska prilba

ABS konštrukcia zabezpečuje vysokú odolnosť a absobciu nárazu, integrovaná ventilácia, nastaviteľná veľkosť

73,70 €
TECNO PRO Pulse Pro, lyžiarska prilba čierna

Ľahká, s aktívnym odvetrávaním, odpojiteľné klapky na uši

73,70 €
POC Fornix, dosp.lyžiarska prilba

Ľahká, dobre vetraná a bezpečná prilba POC Fornix

170,00 €
BOLLÉ B-Kid čierna

Dětská helma BOLLÉ B-Kid, pevná a lehká In-Mold konstrukce, nastavitelný ventilační systém, snadno nastavitelná velikost, vnitřní polstrování, přizpůsobivý pásek s polstrováním, klip na brýle, odnímatelné náušníky

63,20 €
POC Fornix, dosp.lyžiarska prilba ružová

Ľahká, dobre vetraná a bezpečná prilba POC Fornix

179,00 €
Pánska lyžiarska prilba Kask STEALTH YELLOW

Pánska lyžiarska prilba Kask STEALTH YELLOW, top prilba s visorom zasúvateľným do prilby, aktívny ventilačný systém, mikro nastaviteľný popruh, výstelka zo SHALIMAR materiálu.

505,30 €
Lyžiarska prilba Uvex P 1 US 2.0 BLACK

Lyžiarska prilba Uvex P 1 US 2.0 BLACK, škrupina je vyrobená z materiálu ABS. Má zateplené, vyberateľné vnútro aj chrániče uší. Na vrchnej aj v prednej časti prilby sú vetracie otvory, ktoré je možné manuálne ovládať a ktoré zabezpečujú odvetranie a dobrú termoreguláciu. Veľkosť prilby sa dá nastaviť pomocou otočného kolieska v rozsahu 59 – 62 cm.

105,30 €
Kask Class Montecarlo, lyžiarska prilba žltá

Svojím dizajnom táto prilba talianskej značky odkazuje na rýchlosť, eleganciu a silu talianských športových áut

421,10 €
Uvex AIRWING 2 PRO SET WHITE lyžiarska prilba + lyžiarske okuliare

Destká lyžiarska prilba Uvex AIRWINGS 2 PRO so SPEEDY PRO lyžiarskymi okuliarmi. Prilba má ABS škrupinu, systém nastavovania veľkosti a pasívne odvetrávanie. Lyžiarske okuliare sú dobre odvetrávané so 100% UV ochranou.

94,80 €
Dámska lyžiarska prilba Alpina GRAP 2.0 WHITE

Dámska lyžiarska prilba Alpina GRAP 2.0 WHITE je vyrobená technológiou INMOLD. Má zateplené, vyberate?né vnútro aj chráni?e uší. Na vrchnej ?asti prilby sú vetracie otvory, ktoré zabezpe?ujú odvrtranie a dobrú termoreguláciu. Ve?kos? prilby sa dá nastavi

105,30 €
UVEX Airwing 2 Pro Set, helma a okuliare modrá/oranžová

Bezpečnosť na prvom mieste! Bez helmy a okuliarov už ani ranu

94,80 €
Alpina CARAT LX 54-58 PATCHWORK FLOWER detská prilba

Detská prilba Alpina CARAT LX 54-58 PATCHWORK FLOWER detská/juniorská lyžiarska prilba s IN-MOLD technológiou a vonkajšou manuálnou ventiláciou, perforované chrániče uší zaisťujú dostatočnú ochranu bez obmedzenia sluchu, vnútorná mäkká časť prilby sa ľahk

73,70 €
POC Skull Orbic X SPIN, lyžiarska prilba

Lyžiarska prilba POC Skull Orbic X je schválená FIS (Medzinárodnou lyžiarskou federáciou) a spĺňa všetky nové pravidlá (RH2013)

231,60 €
Lyžiarska prilba Alpina MENGA V WHITE

Lyžiarska prilba Alpina MENGA V je vyrobená INMOLD technológiou. Má zateplené, vyberateľné vnútro. Na vrchnej časti sú vetracie otvory. Prilba má štít s filtrom kategórie 2. Veľkosť prilby sa dá nastaviť pomocou otočného kolieska v rozsahu 58 – 61 cm.

179,00 €
Detská lyžiarska prilba Uvex JUNIOR VISOR PRO GREEN

Detská lyžiarska prilba Uvex JUNIOR VISOR PRO GREEN, je vyrobená technológiou INMOLD. Má zateplené, vyberateľné vnútro aj chrániče uší. Na vrchnej aj v prednej časti prilby sú vetracie otvory, ktoré zabezpečujú odvetranie a dobrú termoreguláciu. Veľkosť prilby sa dá nastaviť pomocou otočného kolieska v rozsahu 54 – 56 cm. Prilba má výklopný štít so širokým zorným uhlom a s filtrom kategórie S2, ktorý pomáha chrániť vaše oči pred škodlivým UV žiarením.

136,90 €
Kask ELITE LADY CACHEMIRE, dám.prilba červená

Luxusná dámska lyžiarska prilba

442,10 €
Zobraziť kategórie
Cena
12,70 €
-
621,10 €
Značky
Kontakt
+421 948 250 706
info@sportovyraj..sk
Doručenie zadarmo
nad 80,00 €