loading
Zoradiť podľa
Zobraziť
na stránke
Protest Kensington, dámske lyžiarske nohavice modrá

Kvalitný materiál Geotech 10,000mm/mvp 10

105,30 €
Firefly Superpipe Stacie, dám.snowboardové nohavice modrá/oranžová

Dámske zimné nohavice vhodné na zjazdovky sú navrhnuté aby odolali snehu a vlhkosti vďaka podlepeným švom a vodeodolnej technológii AQUAMAX® Elite

94,80 €
Firefly Superpipe Stacie, dám.snowboardové nohavice

Dámske zimné nohavice vhodné na zjazdovky sú navrhnuté aby odolali snehu a vlhkosti vďaka podlepeným švom a vodeodolnej technológii AQUAMAX® Elite

94,80 €
Firefly Superpipe Stacie, dám.snowboardové nohavice modrá

Dámske zimné nohavice vhodné na zjazdovky sú navrhnuté aby odolali snehu a vlhkosti vďaka podlepeným švom a vodeodolnej technológii AQUAMAX® Elite

94,80 €
Protest Kensington, dámske lyžiarske nohavice červená

Kvalitný materiál Geotech 10,000mm/mvp 10

168,50 €
McK SELENA SNOWTIME BLACK dámske lyžiarske nohavice

Dámske lyžiarske nohavice McK SELENA SNOWTIME BLACK sú navrhnuté pre maximálny komfort pri pohybe na zjazdovke. Nohavice sú zateplené a vybavené membránou AQUABASE PRO, ktorá je vodeodolná a priedušná s parametrami 3000 mm / 3000 g / 24 h. Nohavice majú 2 vrecká na zips. Nohavice majú v spodnej časti pružnú manžetu, ktorá zamedzuje naberaniu snehu.

105,30 €
Dámske lyžiarske nohavice Colmar SOFT PANTS BLACK

Dámske lyžiarske nohavice Colmar SOFT PANTS BLACK sú softshellové nohavice úzkeho strihu, vodeodolné /10000mm/. Na páse sú stiahnuté vďaka pevnej gume, čím vytvárajú veľmi peknú postavu.

105,90 €
Icepeak JOSIE FREEZONE ORANGE dámske lyžiarske nohavice

Dámske lyžiarske nohavice Icepeak JOSIE FREEZONE ORANGE dámske nohavice sú navrhnuté pre maximálny komfort pri pohybe na zjazdovke. Sú vyrobené z materiálu ICETECH 10 000, ktorý je vodeodolný a priedušný s parametrami 10 000 mm / 5000 g / m 2 / 24 h. Nohavice sú zateplené. Majú 2 vrecká na zips v prednej časti a 1 vrecko s vodotesným zipsom na pravom stehne. Nohavice majú predtvarované kolená. Su rozzipsovateľné v spodnej častikvôli ľahšie obúvaniu lyžiarok a majú gumenú manžetu v spodnej časti, ktorá zabraňuje naberaniu snehu.

94,80 €
Spyder TEMERITY PINK dámske lyžiarske nohavice

Pánske lyžiarske nohavice Spyder TEMERITY PINK, sú nohavice s vodeodolnosťou/prievzdušnosťou 20K/20K, s 3M ™ Thinsulate™ insulation. Majú plne podlepené švy, vodeoodolný zipsy, všité protisnehové návleky, vetracie otvory v úrovní stehien.

315,80 €
Dámske lyžiarske nohavice Spyder TEMERITY PINK

Dámske lyžiarske nohavice Spyder TEMERITY PINK, zateplené špičkovým materiálom Thinsulate, odolné voči vetru a vode, funkčné. 20/20 vode odolnosť/priedušnosť, elastický materiálPROWEB TECHNOLOGY.

315,80 €
Dámske lyžiarske nohavice Colmar EVOLUTION BLACK

Dámske lyžiarske nohavice Colmar EVOLUTION BLACK sú vodeodolné /20000mm/a vďaka novým pokrokovým technológiám disponujú mimoriadne vysokými termoizolačnými vlastnosťami. Na páse sa sťahujú opaskom z pevnej gumy.

284,20 €
McK ANSLEE SAFINE BLACK dámske lyžiarske nohavice

Dámske lyžiarske nohavice McK ANSLEE SAFINE BLACK sú navrhnuté pre maximálny komfort pri pohybe na zjazdovke. Nohavice sú zateplené a vybavené membránou AQUABASE PRO, ktorá je vetru a vodeodolná. Nohavice majú všitý v oblasti pásu pružný panel. Nohavice majú gumenú manžetu v spodnej časti, ktorá zabraňuje naberaniu snehu.

73,70 €
Sportalm OJIBWA dámske lyžiarske nohavice

Dámske lyžiarske nohavice Sportalm OJIBWA sú vodotesné a zároveň priedušné a ochránia vás i proti vetru. Sú ideálne do mrazivého počasia, ako aj na jarnú lyžovačku.Sú opatrené zvýšeným sedom a vytvarované v oblasti kolien.

367,40 €
Phenix GRACE LILY WAIST BLACK dámske lyžiarske nohavice

Dámske lyžiarske nohavice Phenix Grace Lily Waist BLACK so strihom Slim vás udržia v teple, ktoré zabezpečuje izolácia: Thunderon® Digenite Thermo, Phenix Nestlation. Nohavice sú priedušné a vodeodolné. Membrána: Dermizax, nepremokavosť 20,000mm, priedušnosť: 20,000g/m2/24h. Materiál: 2-way Stretch Silky Twill (PE 100%)

315,80 €
Sportalm CHILT WHITE dámske lyžiarske nohavice

Dámske lyžiarske nohavice Sportalm CHILT sú funkčné a zároveň štýlové lyžiarske nohavice,ktoré vás udržia v teple aj v tých najchladnejších dňoch.Sú vodotesné a zároveň priedušné. Vďaka zipsu v spodnej časti nohavíc umožnujú ľahšie obúvanie lyžiarok.

314,80 €
Zobraziť kategórie
Cena
73,70 €
-
462,10 €
Značky
Kontakt
+421 948 250 706
info@sportovyraj..sk
Doručenie zadarmo
nad 80,00 €